Filma me titra shqip

Silent Hill: Revelation 3D (2012)

Year : 2012 Director : Michael J. Bassett Running Time : 94 Genre : , ,
Movie review score
5/5

Kur babai i saj zhduket, Heather Mason është tërhequr në një realitet të çuditshëm dhe të tmerrshëm alternativ që mban përgjigje të këqija dhe të tmerrshme që e kanë përndjekur atë që nga fëmijëria.

Silent Hill: Revelation 3D (2012)
When her father disappears, Heather Mason is drawn into a strange and terrifying alternate reality that holds answers to the horrific nightmares that have plagued her since childhood.

SHIKO FILMIN
NOSVIDEO
FILEBOX

SHKARKO FILMIN
NOSUPLOAD
UPLOADIC

Leave a Reply