Filma me titra shqip

Silver Linings Playbook (2012)

Year : 2012 Director : David O. Russell Running Time : 122 Genre : , ,
Movie review score
5/5

Pas një periudhe në institucionin e të sëmurëve mendor, Pat Solitano kthehet në shtëpinë e prindërve dhe mundohet të rregullojë marrdhëniet me ish-bashkëshorten e tij. Gjërat bëhen më të komplikuara kur Pat njihet me Tifanin, një vajzë misterioze me problemet e saja.

Silver Linings Playbook (2012)
After a stint in a mental institution, former teacher Pat Solitano moves back in with his parents and tries to reconcile with his ex-wife. Things get more challenging when Pat meets Tiffany, a mysterious girl with problems of her own.

SHIKO FILMIN
PUTLOCKER
MOVREEL
VIXDEN
FILEBOX

SHKARKO FILMIN
FILECLOUD
UPLOADIC
TURBOBIT
UPLOADED

TRAILER
YOUTUBE

Leave a Reply