Filma me titra shqip

Sinister (2012)

Year : 2012 Director : Scott Derrickson Running Time : 110 Genre : , ,
Movie review score
5/5

Elisoni (Ethan Hawke), është një shkrimtar që bazohet në krime të vërteta, ai e transferon familjen e tij në një shtëpi ku banorët e saj janë vrarë mizorisht. Në kohën që do të fillojë romanin e tij të ri, ai zbulon në papafingon e shtëpisë një kuti me xhirime të vjetra të cilat tregojnë mbi isa vrasje të kryera… Por me këtë veprim ai vë në rrezik dhe familjen e tij….

Sinister (2012)
A true-crime writer finds a cache of 8mm “snuff” films that suggest the murder he is currently researching is the work of a serial killer whose career dates back to the 1960s.

SHIKO FILMIN
PUTLOCKER
SOCKSHARE
NOWVIDEO

SHKARKO FILMIN
PUTLOCKER

TRAILER
YOUTUBE

KERKIME
FILMA ME TITRA SHQIP
SHIKO FILMA ONLINE
FILMA HD
FILMA 3D
FILMA ME TITRA
TITRA SHQIP
FILMA TE HUAJ ME TITRA SHQIP

Leave a Reply