Filma me titra shqip

Skin Trade (2014)

Year : 2014 Director : Ekachai Uekrongtham Running Time : 96 minuta Genre : , ,
Movie review score
5/5

Pasi familja e tij vritet nga një gangster serb, agjenti i Policisë së Nju Jorkut, Nik (Dolph Lundgren) në bashkëpunim me një agjent tajlandez (Tony Jaa) shkojnë në Azinë juglindore për t’u hakmarrur dhe për të shkatërruar trafikun e qënieve njerëzore.

Vlerësimi sipas IMDb 7.7/10
Shiko Trailerin duke klikuar mbi foto

Shiko Filmin:

VidTo
Played
Netu
Userfiles

Shkarko Filmin:

Uptobox
180Upload

Leave a Reply