Filma me titra shqip

Skyfall (2012)

Year : 2012 Director : Sam Mendes Running Time : 143 Genre : , ,
Movie review score
5/5

Misioni i fundit i Bond në Turqi nuk ka përfundimin e pritur, dhe
disa nga agjentët sekretë do të ekspozohen publikisht. Zyrat e MI6
do të goditen me bombë dhe i gjithë Shërbimi sekret Britanik do të
tronditet, vlerat e M do të vihen në dyshim nga presidenti i ri i saj.
Në këtë kohë Xhejms Bond kthehet për të ndjekur një nga ish
agjentët më të stërvitur të shërbimit sekret i cili ka vënë në plan
hakmarrjen e tij ndaj M….

~Filmi u Mundesua nga Miqte tane te AZFILMA.ORG & AlbPiratet.Com~

SHIKO FILMIN
NOSVIDEO
FILEBOX
SOCKSHARE

SHKARKO
NOSUPLOAD

Leave a Reply