Filma me titra shqip

Snitch (2013)

Year : 2013 Director : Ric Roman Waugh Running Time : 112 Genre : , ,
Movie review score
5/5

Djali adoleshent i biznesmenit (John) akuzohet padrejtesisht per trafikim droge. Nderkohe qe djali perballet me nje denim te pakten 10 vjecar, Xhoni i deshperuar vjen ne mrreveshje me prokuroren ambicioze (Susan Sarandon) dhe merr persiper te behet spiun per llogari te saj, me qellim qe te ulet denimi i djalit te tij. Ai futet ne rruget e erreta te mafies duke bashkepunuar me njerin nga baronet e rrezikshem (Michael Kenneth Williams), por gjerat do behen akoma me te veshtira kur….

Snitch (2013)
A father goes undercover for the DEA in order to free his son who was imprisoned after being set up in drug deal.

SHIKO FILMIN
NOSVIDEO
VIDBULL
FILEBOX
YOUWATCH

SHKARKO FILMIN
UPLOADED
NOSUPLOAD

TRAILER
YOUTUBE

Leave a Reply