Filma me titra shqip

Snow White and the Huntsman (2012)

Year : 2012 Director : Rupert Sanders Running Time : 127 Genre : , ,
Movie review score
5/5

Para shume vitesh Mbreteresha e mbrekullueshme Ravena vrau Mbretin naten e pare te tyre te marteses.. Tani i nevojitet nje zemer e “virgjer” qe te mund te mirembaje bukurine e saj, por dhe fuqine e saj. Dhe e vetmja qe gjendet eshte zemra e vajzes se mbretit e cila eshte e burgosur ne keshtjelle me vite te tera. Vajza e re mundi te arratisej dhe kerkoi strehim ne Pyllin e Erret, i cili eshte i mbushur me bime te rrezikshme dhe kafshe helmuese. Mbreteresha dergon atje njeriun e vetem qe mund te mbijetoje ne Pyll: nje Gjuetar te pikelluar . Duke patur braktisur cdo shprese per jeten, Gjuetari pranon. Por… kur e gjen , heziton. Do e vrase vajzen e bukur? Apo do e stervisi qe te behet luftetarja me e mire qe ka pare ndonjehere ajo Mbreteri?

Snow White and the Huntsman (2012)

In a twist to the fairy tale, the Huntsman ordered to take Snow White into the woods to be killed winds up becoming her protector and mentor in a quest to vanquish the Evil Queen.

SHIKO FILMIN
PUTLOCKER
SOCKSHARE
NOVAMOV

SHKARKO FILMIN
UPLOADIC

Leave a Reply