Filma me titra shqip

Solitary Man (2009)

Year : 2009 Director : Brian Koppelman, David Levien Running Time : 90 Genre : , ,
Movie review score
5/5

Nje manjat makinash shikon se si jeta e tij profesionale dhe personale merr nje rruge te keqe për shkak të biznesit të tij.

Solitary Man (2009)
A car magnate watches his personal and professional life hit the skids because of his business and romantic indiscretions.

SHIKO FILMIN
PUTLOCKER
SOCKSHARE
NOSVIDEO
NOVAMOV

SHKARKO FILMIN
PUTLOCKER
SOCKSHARE

TRAILER
YOUTUBE

Leave a Reply