Filma me titra shqip

Son of a Gun (2014) me titra shqip

Year : 2014 Director : Julius Avery Running Time : 108 minuta Genre : , ,
Movie review score
5/5

I burgosur për një krim minor, 19 vjeçari JR mësohet shpejt me vështirësitë e burgut. Shumë shpejt ai i bie në sy kriminelit të rrezikshëm australian, Brendan Linç. Por mbrojtja nga Brendan brenda burgut ka një çmim dhe ai është ndihma për ta ndihmuar të arratiset që andej, kur JR të dali jashtë. Si shpërblim JR bëhet pjesë e bandës dhe merr pjesë në goditjen e një fabrike të nxjerrjes së arit. Por pasi gjërat nuk shkojnë sipas planit JR duhet të vendosë se kujt t’i besojë dhe kujt jo….

Vlerësimi sipas IMDb 6.8/10
Shiko Trailerin duke kliku mbi foto

Shiko Filmin:
VidTo
NosVideo
Nowvideo
Movshare

Shkarko Filmin:
Uptobox
Uploaded

 

Leave a Reply