Filma me titra shqip

Southpaw (2015)

Year : 2015 Director : Antoine Fuqua Running Time : 124 minuta Genre : , ,
Movie review score
5/5

Boksieri Billi Hop i drejtohet trajnerit Tik Uillis për ta ndihmuar me rimëkëmbjen e jetës së tij pas humbjes së gruas në një aksident tragjik dhe vajzës në shërbimet për mbrojtjen e fëmijëve.

IMDB: 7.8
Shiko Filmin:

VidTo
Userfiles
VideoMega
Nosvideo

Shkarko Filmin:

Userfiles
Uptobox

Leave a Reply