Filma me titra shqip

Spartacus : War Of The Damned – Episodi 02 (2013)

Year : 2013 Director : Steven S. DeKnight Running Time : 60 Genre : , , ,
Movie review score
5/5

Gaius Claudius Glaber ka vdekur. Rebelimi është rritur me mijëra skllevër të liruar
, dhe Spartakus, së bashku me gjeneralët e tij Kriksus,
Ganikus dhe Agron, përgaditen për luftë me Romën.

Senati Romak i kthehet për ndihmë Marcus Crassus,
një i pasur, politikan strategjik.
Me të Riun Jul Cezarin, Crassus duhet të shtyp rebelimin.
Përfundimi i udhëtimi epik legjendar,
“Spartakus: “Lufta e Djallit” ndërsen një betejë ndryshe nga çdo gjë e hasur më parë.

SHIKO FILMIN
PUTLOCKER

SHKARKO FILMIN
PUTLOCKER

TRAILER
YOUTUBE

Leave a Reply