Filma me titra shqip

Stardust (2007)

Year : 2007 Director : Matthew Vaughn Running Time : 127 Genre : , ,
Movie review score
5/5

Në një fshat në kufi me një vend magjik, një djalosh i ri i premton një vajze që do të marrë një yll të rënë dhe t’ia dhurojë asaj si simbol i dashurisë që ai ka për të. Që t’ia arrijë atij i duhet më parë të futet në këtë vend magjik.

SHIKO FILMIN
SOCKSHARE
PUTLOCKER
NOSVIDEO
NOVAMOV
VIDEOVEED
NOWVIDEO
VIDTO
MOVSHARE
ALLMYVIDEOS

SHKARKO FILMIN
NOSUPLOAD
UPTOBOX
MOVREEL
UPLOADED

TRAILER
YOUTUBE

Leave a Reply