Filma me titra shqip

Stolen 2012

Year : 2012 Director : Simon West Running Time : 96 min Genre : , ,
Movie review score
3/5

Nje ish hajdut praktikisht eshe ne kerkim te vajzes se tij te humbur, e cila eshte e rrembyer dhe e mbyllur ne bagazhin e nje Taxie.

Shiko: Putlocker

Shkarko: TurboBit | FreakShare

Leave a Reply