Filma me titra shqip

Straight Outta Compton (2015)

Year : 2015 Director : F. Gary Gray Running Time : 147 minuta Genre : , ,
Movie review score
5/5

Një grup i ri hip-hop-i del nga rrugët e rrezikshme të Compton-it në Los Angeles, Californi, të quajtur NWA. Në mesin e viteve 1980 ata e revolucionarizuan kulturën Hip Hop me muzikën dhe tekstet e tyre.

Vlerësimi sipas IMDb 8.4/10
Shiko Trailerin duke klikuar mbi foto

Shiko Filmin:

Nosvideo
Userfiles
VideoMega
Netu

Shkarko Filmin:

Userfiles
Uptobox

 

 

Leave a Reply