Filma me titra shqip

Street Kings (2008)

Year : 2008 Director : David Ayer Running Time : 109 minuta Genre : , ,
Movie review score
5/5

Një polic i infiltruar i dëshpëruar nga vrasja e gruas së tij, përfshihet në vrasjen e një polici dhe duhet të pastrojë emrin e tij.

Vlerësimi sipas IMDb 6.8/10
Shiko Trailerin duke klikuar mbi foto

Spectre me titra shqip : Një mesazh i fshehtë nga e kaluara e Bondit e dërgon atë në një shteg të ri për të zbuluar një organizatë keqbërëse. Ndërkohë që M lufton forcat politike për të mbajtur gjallë shërbimin sekret, Bond përpiqet të zbulojë të vërtetën e tmerrshme prapa Spektrit.

Vlerësimi sipas IMDb 7.2/10
Shiko Trailerin duke klikuar mbi foto

Shiko Filmin:

VidTo
Vid.ag
VideoMega
Netu

Shkarko Filmin:

Uptobox
Vidup

 

One Response so far.

  1. Betsy says:

    You’ve mangaed a first class post

Leave a Reply