Filma me titra shqip

Super 8 (2011)

Year : 2011 Director : J.J. Abrams Running Time : 112 Genre : , ,
Movie review score
5/5

Pasi bëhen deshmitarë të një aksidenti me tren, një grup shokësh në verën e vitit 1979 fillojnë të vënë re ndodhi të pazakonta në qytetin e tyre të vogël, dhe fillojnë të hetojnë fenomenin e frikshëm.

Super 8 (2011)
During the summer of 1979, a group of friends witness a train crash and investigate subsequent unexplained events in their small town.

SHIKO FILMIN
PUTLOCKER
SOCKSHARE
NOSVIDEO

SHKARKO FILMIN
DEPOSITFILES
RAPID

TRAILER
YOUTUBE

Leave a Reply