Filma me titra shqip

Superfast (2015) me titra shqip

Year : 2015 Director : Jason Friedberg, Aaron Seltzer Running Time : 99 minuta Genre :
Movie review score
5/5

Polici i infiltruar Lukas Uait bashkohet me bandën e Vin Serentos në garat ilegale të rrugëve të qytetit. Ata janë të shpejtë si era dhe synojnë ta kalojnë të keqin Huan Karlos de la Sol. Plani i bandës është i rrezikshëm, po aq sa qesharak dhe do i vendosi ata në një përballje që mund ti jap fund gjithë qytetit.
Shiko Trailerin duke kliku mbi foto

Shiko Filmin:

VidTo
Played
Netu
Userfiles

Shkarko Filmin:

Uptobox
HugeFiles

3 Responses so far.

  1. ylldrit says:

    kjo eshte nje film i mrekullueshem po edhe perkthimi eshte mrekulli ju lutem te shikoni se eshte e mrekullueshme

Leave a Reply