Filma me titra shqip

Taken 2 (2012)

Year : 2012 Director : Olivier Megaton Running Time : 91 min Genre : , ,
Movie review score
4/5

Gjatë një vizite në Stamboll, ish funksionari i CIA-s Bryan Mills dhe gruaja e tij merren peng nga babai i një prej rrëmbyesve qe Mills vrau kur i kishin rrëmbyer të bijën.

Cilësia: Taken 2 2012 TS 720p

Shiko: Putlocker

Shkarko: TurboBit | FreakShare

One Response so far.

  1. Anonymous says:

    si ta hap ju lutem

Leave a Reply