Filma me titra shqip

Taken 3 (2014) me titra shqip

Year : 2014 Director : Olivier Megaton Running Time : 109 minuta Genre : ,
Movie review score
5/5

Ish-agjenti Brajan Mills akuzohet për vrasjen e gruas së tij Lenorës padrejtësisht. Teksa ai fillon që ta zbuloj të vërtetën i duhet që të vë në pah aftësitë e tij më të mira që ta gjej vrasësin e vërtetë dhe njëherë e mirë ta pastroj emrin e tij.

Vlerësimi sipas IMDb 6.4/10
Shiko Trailerin duke kliku mbi foto

Shiko Filmin:

VidTo
Nosvideo
Played
Nowvideo

Shkarko Filmin:

Uptobox
Uploaded

Leave a Reply