Filma me titra shqip

Tale of Tales (2015)

Year : 2015 Director : Matteo Garrone Running Time : 125 minuta Genre : ,
Movie review score
5/5

Një herë e një kohë, ishin tre mbretëri fqinje, secila me nga një kështjellë madhështore. Ndiqni tre historitë aventureske nga secila Mbretëreshe dhe Mbret.

Vlerësimi sipas IMDb 6.8/10
Shiko Trailerin duke klikuar mbi foto

Shiko Filmin:

VidTo
Userfiles
VideoMega
Netu

Shkarko Filmin:

Userfiles
Uptobox

 

Leave a Reply