Filma me titra shqip

Tangled (2010)

Year : 2010 Director : Nathan Greno, Byron Howard Running Time : 100 min Genre : , , ,
Movie review score
5/5

Rapunzel Vajza me floket e gjate magjike ka shpenzuar gjithë jetën e saj në një kullë, por tani që një hajdut iarratisur ka ngecur ne kulle me te, ajo është gati për të zbuluar botën për herë të parë, dhe te zbuloje kush eshte ajo ne te vertete.

 Shiko : Veevr

Shkarko : RapidShare | DepoSiteFiles

Leave a Reply