Filma me titra shqip

Taxi 2 (2000)

Year : 2000 Director : Gérard Krawczyk Running Time : 88 Genre : , ,
Movie review score
5/5

Ispektori i policisë Emilien dhe shoferi i tij Daniel janë kthyer këtë herë në ndjekje të një grupi të Yakuzas Japoneze.

Taxi 2 (2000)
Police inspector Emilien and his taxi-driver pal Daniel are back, this time on the tail of a group of Japanese yakuza.

SHIKO FILMIN
NOSVIDEO
NOWVIDEO
NOVAMOV
GINBIG
SOCKSHARE

SHKARKO FILMIN
SOCKSHARE
NOSUPLOAD

TRAILER
YOUTUBE

Leave a Reply