Filma me titra shqip

Teenage Mutant Ninja Turtles (2014)

Year : 2014 Director : Jonathan Liebesman Running Time : 101 minuta Genre : , ,
Movie review score
5/5

Kur një njeri i tmerrshëm e kërcënon qytetin e New York City, një gazetare lajmesh përballet me sfida të ndryshme, ku i zbulon dhe bashkohet me
Breshkat Ninja të cilët do të luftojnë për ta mbrojtur qytetin.

Vlersimi sipas IMDb 6.4/10
Shiko Trailerin duke kliku mbi foto

Shiko Filmin:

VidTo
Movreel

Shkarko Filmin:

Uptobox
Uploaded

Leave a Reply