Filma me titra shqip

Tekken: Kazuya’s Revenge (2014)

Year : 2014 Director : Wych Kaosayananda Running Time : 90 minuta Genre :
Movie review score
5/5

Duke vuajtur nga humbja e kujtesës dhe duke u përpjekur të zbulojë identitetin e tij të vërtetë, një burrë i ri rrëmbehet nga një organizatë e fshehtë dhe kthehet në një vrasës të frikshëm.
Shiko Trailerin duke kliku mbi foto

Shiko Filmin
Vidto
Vidspot
Movreel
Novamov

Shkarko Filmin
Uptobox
Uploaded

Leave a Reply