Filma me titra shqip

Term Life (2016)

Year : 2016 Director : Peter Billingsley Running Time : 93 minuta Genre : ,
Movie review score
5/5

Një njeri, i kërkuar nëpër qytet nga shumë kriminelë, shpreson të jetojë mjaftueshëm gjatë që të marrë sigurimin e jetës që të kontribuojë dhe të sigurojë jetën e vajzës s tij të largët.

Cilesia: HD
Vleresimi ne IMDb 5.4/10
Trailerin mund ta shikoni duke klikuar mbi foto.

Shiko Filmin:

VidTo
Stream
Videomega
VidAg

Shkarko Filmin:

Uptobox
Uploadx

One Response so far.

  1. Gjeni says:

    Nese muni me perkthy filmin “13” osht shum i mir

Leave a Reply