Filma me titra shqip

Testament of Youth (2014) me titra shqip

Year : 2014 Director : James Kent Running Time : 129 minuta Genre : , ,
Movie review score
5/5

Pasi një prokuror mashtrohet dhe dënohet për një vrasje, ai përpiqet të kapë vrasësin e vërtetë nga burgu me ndihmën e një mashtruesi.

Cilesia: HD
Vleresimi ne IMDb 7.3/10
Trailerin mund ta shikoni duke klikuar mbi foto.

Shiko Filmin:

VidTo
Thevideo
Estream
Watchers

Shkarko Filmin:

Uptobox
Upfile

Leave a Reply