Filma me titra shqip

That’s My Boy (2012)

Year : 2012 Director : Sean Anders Running Time : 116 min Genre :
Movie review score
3/5

Babë dhe bir marrin drejtime të ndryshme në jetë, dhe pas shumë vitesh, djali i tij përballet me një surprizë jo të këndshme kur babai shfaqet në prag të martesës së tij. Në këtë film, Eva Amurri Martino, bija e Susan Sarandon, mishëron version e ri te karakterit që ka Sarandon në film.

Shiko: Putlocker

Shkarko: TurboBit | DepostFiles

Leave a Reply