Filma me titra shqip

The Absent One (2014)

Year : 2014 Director : Mikkel Nørgaard Running Time : 119 minuta Genre : ,
Movie review score
5/5

Një inspektor së bashku me ndihmësit e tij merr përsipër një çështje për përdhunim dhe vrasje të dyfishtë, e cila implikon një grup studentësh dhe ishte quajtur si e zgjidhur por që nuk ishte zgjidhur. Por kjo çështje është më e ndërlikuar seç pritej dhe…

Vlerësimi sipas IMDb 7.2/10
Shiko Trailerin duke kliku mbi foto

Shiko Filmin:

VidTo
Nosvideo
Played
Nowvideo

Shkarko Filmin:

Uptobox
Mega

 

Leave a Reply