Filma me titra shqip

The Adjustment Bureau (2011)

Year : 2011 Director : George Nolfi Running Time : 106 Genre : , ,
Movie review score
5/5

Çështja në mes të një politikani dhe një balerinë ndikohet nga forca të mistershme për ti mbajtur këta të dashuruar të ndarë.

The Adjustment Bureau (2011)
The affair between a politician and a ballerina is affected by mysterious forces keeping the lovers apart.

SHIKO FILMIN
PUTLOCKER
SOCKSHARE
NOSVIDEO

SHKARKO FILMIN

DEPOSITFILES
UPLOADED

TRAILER
YOUTUBE

Leave a Reply