Filma me titra shqip

The Age of Adaline (2015)

Year : 2015 Director : Lee Toland Krieger Running Time : 112 minuta Genre : ,
Movie review score
5/5

Një vajzë e re, e lindur në shekullin e 20-të, pasi i ndodh një aksident, do të shndërrohet në një person që nuk do të plaket kurrë. Pas shumë vite vetmie ajo takon një mashkull që do i komplikoj gjithë jetën, me të cilën ajo është mësuar tashmë. Ndiqni “Mosha e Adalinës”, një film që përmbys rolet familjare dhe perceptimet e tyre në shoqëri.

Vlerësimi sipas IMDb 7.3/10
Shiko Trailerin duke klikuar mbi foto

Shiko Filmin:

VidTo
Megadrive
Netu
Userfiles

Shkarko Filmin:

Uptobox
Hugefiles

Leave a Reply