Filma me titra shqip

The Amazing Spider-Man 2 (2014)

Year : 2014 Director : Marc Webb Running Time : 142 min Genre : , ,
Movie review score
5/5

Për Piter Parkërin, jeta është ngarkuar. Ndërmjet jetës si „Njeriut-Marimangë“, duke zënë njerëz të këqij dhe jetës si „Pitër Parkër“ duke qëndruar me personin që ai e dashuron, Guin Stejsi.

Vlersimi sipas IMDb 7.3/10
Shiko Trailer duke kliku mbi foto

Shiko Filmin:

FileDrive
Sockshare
VidTo
Youwatch

Shkarko Filmin:

Filecloud
Uploaded

 

Leave a Reply