Filma me titra shqip

The Avengers (2012)

Year : 2012 Director : Joss Whedon Running Time : 143 min Genre : ,
Movie review score
5/5

Nick Fury kryetari i S.H.I.E.L.D mbledh së bashku një skuadër superheronjsh për të shpërtuar tokën nga Loki dhe ushtria e tij…

Shiko : Putlocker | Sockshare | Nowvideo | Nosupload 

Shkarko : Rapidshare | Shkarko Direkt |Nosupload

Leave a Reply