Filma me titra shqip

The Best of Me (2014)

Year : 2014 Director : Michael Hoffman Running Time : 118 minuta Genre : ,
Movie review score
5/5

Donson dhe Amanda, dy ish -të dashuruar në kohën e gjimnazit ri-gjejnë njëri- tjetrin pas 20 vitesh në qytetin e tyre të vogël, gjatë funeralit të një mikut të tyre të shtrenjtë. Takimi i tyre rindez flakën e dashurisë që nuk e kanë harruar, por me sa duket fati do të vazhdojë t’i pengojë edhe këtë herë.

Vlerësimi sipas IMDb 6.5/10
Shiko Trailerin duke kliku mbi foto

Shiko Filmin:

VidTo
Nosvideo
Played
Nowvideo

Shkarko Filmin:

Uptobox
Nosupload

Leave a Reply