Filma me titra shqip

The Big Short (2015) me titra shqip

Year : 2015 Director : Adam McKay Running Time : 130 minuta Genre : ,
Movie review score
5/5

Katër ekspertë të botës së financës parashikojnë krizën financiare të kredive dhe të banesave në mes të viteve 2000 dhe vendosin ti shpallin luftë bankave të mëdha për lakminë dhe mungesën e largpamësisë.

Cilesia: HD
Vleresimi ne IMDb 8.0/10
Trailerin mund ta shikoni duke klikuar mbi foto.

Shiko Filmin:

VidTo
Vid.ag
Videomega
Netu

Shkarko Filmin:

Uptobox
Upfile

Leave a Reply