Filma me titra shqip

The Bourne Ultimatum (2007)

Year : 2007 Director : Paul Greengrass Running Time : 115 Genre : , ,
Movie review score
5/5

Nje njeri gjendet nga nje anije peshkimi ne gjendje amnezie, dhe ai vepron per te shpetuar vehten nga nje bande vrasesish qe i drejton agjensia qe ai ka punuar.

The Bourne Ultimatum (2007)
Jason Bourne dodges a ruthless CIA official and his agents from a new assassination program while searching for the origins of his life as a trained killer.

SHIKO FILMIN
PUTLOCKER
NOWVIDEO

SHKARKO FILMIN
PUTLOCKER
RAPIDSHARE

TRAILER
YOUTUBE

Leave a Reply