Filma me titra shqip

The Boxtrolls (2014)

Year : 2014 Director : Graham Annable, Anthony Stacchi Running Time : 96 min Genre : , ,
Movie review score
5/5

Sipas legjendës, një djalë i ri jetim përpiqet të shpëtojë miqtë e tij “Kutitë”, nga një shfarosje. Ata janë përbindësha të papastër që zvarriten natën nëpër kanalizime për të vjedhur nga banorët e qytetit. Kjo është ajo që besojnë të gjithë, por në realitet “Kutitë”  janë krijesa të çuditshme dhe të dashura që jetojnë nën tokë…

Vlerësimi sipas IMDb 7.1/10
Shiko Trailerin duke kliku mbi foto

Shiko Filmin:

VidTo
NosVideo
Nowvideo
18upload

Shkarko Filmin:

Uptobox
Uploaded

Leave a Reply