Filma me titra shqip

The Butterfly Effect (2004)

Year : 2004 Director : Eric Bress, J. Mackye Gruber Running Time : 113 Genre : ,
Movie review score
5/5

Një i ri bllokohet nga kujtimet e dëmshme të ngjarjeve të rëndësishme në jetën e tij. Kur rritet, ai e gjen një mënyrë për ti kujtuar këto kujtime të humbur dhe në një mënyrë të mbinatyrshme për ta ndryshuar jetën e tij.


The Butterfly Effect (2004)
A young man blocks out harmful memories of significant events of his life. As he grows up, he finds a way to remember these lost memories and a supernatural way to alter his life.

SHIKO FILMIN
PUTLOCKER
SOCKSHARE
NOVAMOV
NOSVIDEO

SHKARKO FILMIN
UPLOADED
DEPOSITFILES

TRAILER
YOUTUBE

Leave a Reply