Filma me titra shqip

The Cabin in the Woods (2011)

Year : 2011 Director : Drew Goddard Running Time : 95 Genre : , ,
Movie review score
5/5

Pese shoke vendosin te marrin nje pushim nga jeta e tyre e perditshme dhe shkojne per pushime ne nje Shtepi te braktisur ne pyll. Vendi eshte magjepses dhe shtepia eshte e pershtatshme per te kaluar disa dite te bukura por, shume shpejt zbulojne se mbas asaj bukurie dhe rehatie shfaqet nje realitet qe i ve jetet e tyre ne rezik te madh

The Cabin in the Woods (2011)
Five friends go for a break at a remote cabin in the woods, where they get more than they bargained for. Together, they must discover the truth behind the cabin in the woods.

SHIKO FILMIN
PUTLOCKER
SOCKSHARE

SHKARKO FILMIN

YOUTUBE

Leave a Reply