Filma me titra shqip

The Caller (2011)

Year : 2011 Director : Matthew Parkhill Running Time : 92 Genre : ,
Movie review score
5/5

E trazuar dhe e divorcuar Mary Kee është torturuar nga një seri telefonatash nga një grua misterioze.

The Caller (2011)
Troubled divorcee Mary Kee is tormented by a series of sinister phone calls from a mysterious woman…

SHIKO FILMIN
PUTLOCKER
SOCKSHARE
NOVAMOV
FILEBOX

SHKARKO FILMIN
UPLOADED
DEPOSITFILES

TRAILER
YOUTUBE

Leave a Reply