Filma me titra shqip

The Captive (2014)

Year : 2014 Director : Atom Egoyan Running Time : 112 min Genre :
Movie review score
5/5

Tetë vjet pas zhdukjes së Kasandrës, disa incidente shqetësuese tregojnë se ajo është ende gjallë. Policia, prindërit dhe vetë Kasandra, do të përpiqet të zgjidh misterin e zhdukjes së saj.

Vlersësimi sipas IMDb 5.8/10
Shiko Trailerin duke kliku mbi foto

Shiko Filmin:

VidTo
Vidzi
NowVideo
180upload

Shkarko Filmin:

Uptobox
Uploaded

Leave a Reply