Filma me titra shqip

The Conjuring (2013)

Year : 2013 Director : James Wan Running Time : 112 Genre : ,
Movie review score
5/5

Hetuesit e ndodhive paranormale, Ed dhe Loren Uorren, punojnë për të ndihmuar një familje të terrorizuar nga një prezencë e errët që ndodhet në shtëpinë e tyre në fermë.

SHIKO FILMIN
NOSVIDEO
DONEVIDEO
VIDTO
YOUWATCH
SOCKSHARE

SHIKO FILMIN
NOSUPLOAD
UPTOBOX

TRAILER
YOUTUBE

Leave a Reply