Filma me titra shqip

The Croods (2013)

Year : 2013 Director : Kirk De Micco, Chris Sanders Running Time : 98 Genre : , ,
Movie review score
5/5

Krudët janë familja e vetme që ka mbijetuar, të paktën kështu mendojne ata. Sipas Grag, është shumë e thjeshtë: “Duhet të rrimë sa më shumë në shpellë”. Por botës po i vjen fundi dhe ata nuk mund të rrinë më në një shpellë…

SHIKO FILMIN
PUTLOCKER
SOCKSHARE
VIDBULL
NOVAMOV
VIDEOVEED
NOWVIDEO

SHKARKO FILMIN
NOSUPLOAD
MOVREEL

TRAILER
YOUTUBE

Leave a Reply