Filma me titra shqip

The Curious Case of Benjamin Button (2008) (HD)

Year : 2008 Director : David Fincher Running Time : 166 Genre : , ,
Movie review score
5/5

Nje histori e cuditshme. Historia e nje njeriu te quajtur Benxhamin Batten, i cili lindi ndryshe nga te tjeret… Lindi plak, me rudha dhe me kalimin e kohes rinohej deria vdiq nje foshnje.

The Curious Case of Benjamin Button (2008) (HD)
Tells the story of Benjamin Button, a man who starts aging backwards with bizarre consequences.

SHIKO FILMIN
FILEBOX
MOVREEL
VIDBULL

SHKARKO FILMIN

RAPIDSHARE

TRAILER
YOUTUBE

Leave a Reply