Filma me titra shqip

The D Train (2015)

Year : 2015 Director : Andrew Mogel, Jarrad Paul Running Time : 100 minuta Genre :
Movie review score
5/5

Kryetari i komitetit të ritakimit për shkollën e mesme udhëton në Los Anxhelos për të gjetur djalin më popullor të klasës së tij të maturës dhe i mbush mendjen që të marrë pjesë në ritakim.

Vlerësimi sipas IMDb 5.2/10
Shiko Trailerin duke klikuar mbi foto

Shiko Filmin:

VidTo
Userfiles
VideoMega
Netu

Shkarko Filmin:

1Fischer
Uptobox

Leave a Reply