Filma me titra shqip

The Dark Knight Rises (2012) FullHD

Year : 2012 Director : Christopher Nolan Running Time : 165 Genre : , ,
Movie review score
5/5

The Dark Knight Rises (2012)

Kane kaluar 8 vjet qekur Batman u zhduk ne nate duke u kthyer ne ate cast nga hero ne nje te arratisur. Duke marre persiper fajin per vdekjen e D.A. Harvey Dent kaloresi I Nates ka sakrifikuar cdo gje per ate qe ai dhe komisioneri Gordon konsideronin si te “miren e madhe.”

Por gjerat do te ndryshojne kur dalin ne skene nje Mace hajdute me nje axhende misterioze dhe Bane, nje terrorist I maskuar, planet mizore te se cilit e cojne Bruce te kthehet perseri rolin e batmen.

The Dark Knight Rises (2012)
Eight years on, a new terrorist leader, Bane, overwhelms Gotham’s finest, and the Dark Knight resurfaces to protect a city that has branded him an enemy.


SHIKO FILMIN

NOSVIDEO
FILEBOX

SHKARKO FILMIN
NOSUPLOAD
UPLOADIC

TRAILER
YOUTUBE

Leave a Reply