Filma me titra shqip

The Darkest Hour (I) (2011)

Year : 2011 Director : Chris Gorak Running Time : 89 Genre : , ,
Movie review score
5/5

Pas nje katastrofe globale te pashpjegueshme, pajisjet elektronike nderpresin punen ne te gjitha anet e botes. Nje ekip amerikane dhe britanike, te cilet kane vizituar Mosken, jane bllokuar ne qytet.Rremuje e vertete fillon kur nje force e panjohur fillon te ndjeke turmat njerezore. Anetaret e Ekipit te gjejne strehe nen toke dhe te perpiqen te mbijetojne me ├ždo mjet.

The Darkest Hour (I) (2011)
In Moscow, five young people lead the charge against an alien race who have attacked Earth via our power supply.

SHIKO FILMIN
PUTLOCKER

SHKARKO FILMIN
PUTLOCKER

TRAILER
YOUTUBE

Leave a Reply