Filma me titra shqip

The Equalizer (2014) me titra shqip

Year : 2014 Director : Antoine Fuqua Running Time : 132 minuta Genre : , ,
Movie review score
5/5

Një ish komando që është shtirur si i vdekur për të kaluar një jetë të qetë në Boston lë mënjanë qetësinë për të shpëtuar një vajzë të re dhe e gjen veten përballë gangsterëve rusë.

Vlerësimi sipas IMDb 7.4/10
Shiko Trailerin duke kliku mbi foto

Shiko Filmin:

VidTo
Nowvideo
Uptosteam
180Upload

Shkarko Filmin:
Uptobox
Filecloud

Leave a Reply