Filma me titra shqip

The Expatriate (2012)

Year : 2012 Director : Philipp Stölzl Running Time : 100 min Genre : ,
Movie review score
4/5

Një ish-agjent i CIA-s dhe vajza e tij  janë të detyruar te vrapojne në arrati, kur punëdhënësit e tij duan qe ti vrasin si pjesë e një komploti me shtrirje të gjerë ndërkombëtare.

Shiko: Putlocker

Shkarko: TurboBit

Leave a Reply