Filma me titra shqip

The Expendables 2 (2012)

Year : 2012 Director : Simon West Running Time : 103 min Genre : ,
Movie review score
5/5

Zoti Chuck Norriz i bashkon dhe njehere mercenaret per ate qe duhej te ishte nje detyre e lehte,por kur njeri nga njerzit e tyre vritet ne krye te detyres deshira per hakmarrje i shtyn ata te hyjne thelle ne territorin e armikut i vendose perpara nje kercenimi te paparitur!

Shiko: Uploadc (HD) |  MovReel (HD) VidxDen (HD) VidBull (HD) 

Shkarko: DepositFiles | FreakShare | Share-Online  

 

 

Leave a Reply