Filma me titra shqip

The Expendables 3 (2014)

Year : 2014 Director : Patrick Hughes Running Time : 126 min Genre : , ,
Movie review score
5/5

Barney dhe skuadra e tij, te njohur si “The Expendables”, bien ne konflikt me tregtarin e pameshirshem te armeve Conrad Stonebanks, bashke-themeluesi i Expendables , qe eshte i vendosur te shkaterroje skuadren.

Shiko Trailer duke kliku mbi foto

Shiko Filmin:

VidTo
Novamov

Shkarko Filmin:

Rapidgator
Uploaded

One Response so far.

  1. alban kabashi says:

    Nuk po ma qel

Leave a Reply